Tag en pause fra hverdagens stress og jag, og deltag i en klangoplevelse med Anne Viese. Denne søndag eftermiddag inviteres du til en meditativ rejse, hvor klang, meditation og gongbad skaber en følelse af ro og nærvær. Arrangementet finder sted på den nye lokation i Helsingør, hvor op til 14 deltagere kan nyde en afslappende og restituerende oplevelse.
Oplev ro og afspændingKlangoplevelsen er designet til at give deltagerne en dyb følelse af afspænding og restitution. Mange deltagere har tidligere udtrykt, hvordan Annes klangbad giver dem en følelse af lethed, mental klarhed og en dyb indre ro. Klangene spiller en afgørende rolle i at rense sindet for tung energi og tankemylder, hvilket skaber en følelse af balance og harmoni.
Tilmelding og praktiske detaljerTilmelding til arrangementet er nødvendig og kan ske enten ved at kontakte Anne Viese på mobil 60 661 631 eller via Billetto. Der er gode parkeringsforhold ved lokationen, og parkeringen er gratis.
Praktisk Information
Dato: Søndag den 23. marts 2025
Tid: Kl. 09:30
Sted: Arensbak aps, Klostermosevej 140, 3000 Helsingør
Entré: 222 kr
Målgruppe: Alle
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her