Den charmerende Lagoni Kaffebar i Helsingør danner rammen om en aften, hvor fortællingerne flyder frit. Kathrine Løven og resten af Køkkenfortællerne, Lisa og Lars, vender tilbage for at give publikum en uforglemmelig oplevelse fyldt med underholdende historier.
Oplev Kathrine Løvens fortællekunstKathrine Løven er kendt for sine finurlige og til tider bizarre historier, der fanger lytterne fra første ord. Sammen med Lisa og Lars vil hun sørge for en aften, hvor historierne strømmer ud af ærmerne og skaber en stemningsfuld atmosfære.
Nydelse i hyggelige omgivelserMens historierne udfolder sig, kan publikum læne sig tilbage og nyde en god kop kaffe, et glas vin eller måske en af Lagonis udsøgte lækkerier. Det er en aften, hvor fortælling og smag går hånd i hånd i de hyggelige omgivelser.
Praktisk Information
Dato: Torsdag den 21. august 2025
Tid: Kl. 19:00
Sted: Lagoni Kaffebar, Svingelport 3, 3000 Helsingør
Entré: 75 kr
Målgruppe: Alle
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her