5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Helsingør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger i Helsingør er villaen på Sct Knuds Vej 8B. Denne villa strækker sig over 126 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser. Beliggende på en grund på 283 kvadratmeter, til en pris af 7.995.000 kr.
En anden mulighed i Helsingør er ejerlejligheden på Sophie Brahes Gade 6D, 2 mf. Prissat til 7.495.000 kr., og tilbyder 119 kvadratmeter med 4 værelser. Lejligheden er del af et større kompleks med en grundstørrelse på 2.888 kvadratmeter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.