2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Helsingør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Helsingør er to nye ejerlejligheder blevet tilgængelige på markedet. Den ene er beliggende på Sabroesvej 2, 1 3, med et areal på 46 m². Denne lejlighed er sat til salg for 1.425.000 DKK og omfatter 2 rum. Tilhørende grundarealet udgør 9.595 m².
Den anden ejerlejlighed findes på Horsensvej 12, 1 tv. Denne lejlighed er lidt større med sine 67 m², men også med 2 rum. Ligesom den anden lejlighed, har også denne en stor grund på 7.004 m² og en udbudspris på 1.395.000 DKK.
Begge boliger tilbyder en komfortabel boligform med nærhed til Helsingørs byliv og natur.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.