Frejasvej 17 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Helsingør - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Helsingør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger, der er kommet til salg i Helsingør, finder man villaen på Frejasvej 17. Denne rummelige villa strækker sig over 243 kvadratmeter og byder på hele 7 værelser, hvilket gør den særligt velegnet til store familier eller dem, der ønsker ekstra plads til kontor eller hobbyrum.

Grunden til villaen på Frejasvej 17 er 800 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udendørs aktiviteter og havearbejde. Ejendommen er udbudt til en pris på 4.995.000 DKK, hvilket placerer den i den højere ende af prisskalaen for området.

En anden spændende boligmulighed i Helsingør er villaen på Stubbedamsvej 80. Denne villa er lidt mindre med sine 143 kvadratmeter, men tilbyder stadig 4 værelser fordelt på en rummelig grund på 972 kvadratmeter.

Prisen på Stubbedamsvej 80 er sat til 4.495.000 DKK, og denne villa kan appellere til familier, der ønsker en charmerende bolig med lidt lavere areal og en større have.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga