5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Helsingør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Helsingør er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Marienlyst Alle 17A og huset på Esrumvej 50. Begge huse præsenterer unikke muligheder for potentielle købere.
Marienlyst Alle 17A tilbyder en rummelig bolig på 190 kvadratmeter fordelt på 7 rum. Den er placeret på en stor grund på 1.145 kvadratmeter. Denne villa er udbudt til en pris på 9.495.000 DKK.
På den anden side er villaen på Esrumvej 50 en noget mindre, men stadig charmerende mulighed. Huset byder på 121 kvadratmeter fordelt på 5 rum, og ligger på en mindre grund på 598 kvadratmeter. Her ligger prisen på 4.785.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.